KONST / Litografier / Färglitografi 12113086

nr 1211 3086

Färglitografi

Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:12:23

  • Tema
  • 22 okt